Lord of the Rings Online jest Freemium, a będzie Pay2Win

Lotrpo

Zwlekaliśmy z newsem, mając nadzieję, że Tubine Games Standing Stone Games opamięta się i porzuci swój „szatański” pomysł. Niestety, nie zanosi się na to.

O co dokładnie chodzi? O kolejną aktualizację w Lord of the Rings Online, która wprowadzi nowy rodzaj lockboxów/lootboxów (są to specjalne skrzynki podobne do tych z Overwatch, CSGO itd.) zawierających  nie tylko miksturki i kosmetyczne elementy, ale również - i to jest wywołuje kontrowersje - najmocniejsze przedmioty do lochów i rajdowania.  

Rzecz jasna do otwarcia takich skrzyneczek potrzebujemy kluczyków, które kupujemy najczęściej przy pomocy płatnej waluty ( za realne pieniądze).

Nic dziwnego, że na forum LOTRO wrze (#1, #2, #3). Większość graczy ma pretensje do Standing Stone Games, że jeszcze bardziej pogrążają Władcę Pierścieni Online. Nie dość, że Lord of the Rings Online już teraz jest grą Freemium (darmowi gracze mają dostęp do bardzo ograniczonego contentu), to jeszcze zanosi się na Pay2Win.

No co? Taka jest prawda. Trochę dolarów i bez zbędnego wysiłku staniemy się posiadaczami superowych przedmiotów dla end-game.  

Zobacz także

10 komentarzy