Lost Ark - nowy region dla Europy i darmowy mount dla wszystkich graczy

Dodany przez guru 4 miesiące temu
21 12325
Lost Ark - nowy region dla Europy i darmowy mount dla wszystkich graczy

Amazon Games Studios walczy z gigantycznymi kolejkami w Europie (pisaliśmy o tym wczoraj).

Ratunkiem dla graczy ze Starego Kontynentu ma być otwarcie całkowicie nowego regionu serwerów EU – takie zapewnienie padło w dzisiejszym komunikacie firmy.

Jesteśmy zachwyceni liczbą graczy, którzy dołączyli do nas w Lost Ark od naszej piątkowej premiery. Arkesia jest wypełniona po brzegi chętnymi graczami, więc pracujemy tak szybko, jak to możliwe, aby stworzyć zupełnie nowy region serwerów w Europie. Ze względu na architekturę gry jest to jedyny sposób, aby pomieścić więcej graczy w Europie, więc jest to wspólny wysiłek Amazon Games i Smilegate RPG. Zapewniamy, że pracujemy 24 godziny na dobę, dopóki nie zostanie uruchomiony.

Rozumiemy, że długie kolejki mogą się utrzymywać, ale będziemy potrzebować czasu, aby upewnić się, że wszystko jest w jak najlepszym stanie, aby umożliwić wszystkim graczom wejście do gry. Jak najszybciej udostępnimy aktualizację dotyczącą dokładnych terminów.

Należy pamiętać, że będzie to odrębny nowy region (oddzielony od Europy Środkowej) bez możliwości gry między regionami. Oznacza to również, że funkcje obejmujące cały region, takie jak salda Royal Crystal i Silver z Europy Środkowej, nie będą dostępne w nowym regionie europejskim. Nowy region będzie idealny dla graczy, którzy nie stworzyli jeszcze swojej postaci lub w inny sposób nie zobowiązali się pozostać na istniejącym serwerze.

W ramach zadośćuczynienia za kłopoty (chociaż Amazon Games nazywa to podziękowaniami) wszyscy gracze Lost Ark Online otrzymają także pakiet prezentów, w tym również nowego wierzchowca.

  • Vehicle Selection Chest (choice of either mount): Terpeion, Terpeion of the Shadow
  • Midsummer Night’s Dream Instrument Skin Selection Chest
  • Healing Battle Item Chest x10
  • Offensive Battle Item Chest x10
  • Legendary Rapport Selection Chest x3
  • Weekly Trade potions Pack x3
  • Phoenix Plume x20

 

Oczekujcie ich zaraz po otwarciu nowego europejskiego regionu. Czyli najprawdopodobniej w tym lub następnym tygodniu.

Szczegóły TUTAJ.


21 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube