Lost Ark i New World jeszcze nie wyszły, a Amazon zapowiada nowe „online co-op experience”!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
5 3646
Lost Ark i New World jeszcze nie wyszły, a Amazon zapowiada nowe „online co-op experience”!

Amazon Games ogłasza rozszerzenie swojego portfolio wydawniczego o nowy projekt studia Glowmade, które pracuje nad nową grą opartą o oryginalne IP. Projekt ten dołączy do długo oczekiwanego MMOARPG Lost Ark jako część katalogu wydawniczego Amazon Games. Biorąc pod uwagę, że w zasadzie żadna gra firmy (czy to własna, czy wydawana) nie ujrzała jeszcze światła dziennego, to ciekawe ogłoszenie.

“Amazon Games jest oddane wyszukiwaniu i wydawaniu najlepszych gier w swojej klasie, niezależnie czy tworzone są one przez wielkie studia AAA, czy też przez pełne pasji niezależne zespoły. Glowmade to zespół doświadczonych deweloperów z odpowiednią kreatywnością I umiejętnościami, aby tworzyć gry, które pokochają gracze na całym świecie. Jesteśmy podekscytowani możliwością ścisłej współpracy z tym utalentowanym studiem, wspólnie zapewnimy graczom niezapomniane wrażenia z gier.”

Glowmade powstało w 2015 roku, w Guildford w Anglii. Ten oddany zespół ma na swoim koncie pracę nad takimi projektami jak Fable, Little Big Planet, Battlefield i Horizon Zero Dawn. Glowmade obecnie pracuje nad nowym kooperacyjnym tytułem, który zostanie wydany przez Amazon Games.

Oprócz projektów zewnętrznych, Amazon Games podobno pracuje także nad swoimi oryginalnymi projektami, za które odpowiedzialne są zespoły deweloperskie w Orange County, San Diego, Seattle i Montrealu. Ich debiutancki projekt, MMO z otwartym światem New World, zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu 28 września – nic nie wskazuje, aby premiera miała zostać po raz kolejny przesunięta.

O nowej produkcji Glowmade nic nie wiemy, więc pozostaje czekać na konkrety.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube