LOTRO i DDO zmieniają się w gry Free2Play. Permanentnie!!!

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
10 13065
LOTRO i DDO zmieniają się w gry Free2Play. Permanentnie!!!

I żeby nikt nie ważył się teraz powiedzieć złego słowa o Standing Stone Games. To, co robi teraz ta firma zasługuje na ogromny szacunek. 

Po pierwsze, pełny dostęp do Lord of the Rings Online oraz Dungeons & Dragons Online zostaje kolejny raz przedłużony. Ale nie o jeden miesiąc… ale trzy miesiące (potwierdzenie #1, potwierdzenie #2). 

Do 31 sierpnia możemy cieszyć się wszystkimi questami, rajdami, mapami i przygodami (również tymi z płatnych dodatków). 


To jednak nie wszystko. W najbliższym dniach udostępniony zostanie specjalny kod, po którego użyciu PERMANENTNIE odblokujemy quest-packi (dla Lord of the Rings Online) oraz adventure-packi (dla Dungeons & Dragons Online) ze standardowego contentu. 

(kod będzie ważny do końca wakacji)

We would also like to provide a way for you to move forward with your gaming when our event eventually comes to an end, so in the coming days we will be providing a Coupon Code that will let you acquire all currently-available quest packs permanently on your account(s)! However, you will need to act quickly, as this Coupon Code is available to redeem through August 31st, 2020.

Dodatkowo wkrótce nastąpi super przecena rozszerzeń, które będą kosztować jakieś groszowe sprawy (mniej więcej odpowiednik jednego dolara). 

Można więc powiedzieć, że LOTRO i DDO staną się prawdziwie darmowymi tytułami. A przynajmniej zbliżą się do Free2Play jak nigdy dotąd (koniec z nazywaniem ich grami Freemium). 

Zagraj w Lord of the Rings Online – TUTAJ
Zagraj w Dungeons & Dragons Online – TUTAJ

Aha, jeśli ktoś zamierza bawić się w DDO i szuka polskiej ekipy/gildii, to zapraszamy pod ten adres. Tamci Panowie wprowadzą was do świata Dungeons & Dragons i pomogą ogarnąć tego klimatycznego MMORPG. 


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube