Ludzie byli za "ciency" na tę grę. Total War Arena zamyka serwery!

Dodany przez guru prawie 5 lat temu
17 7689
Ludzie byli za "ciency" na tę grę. Total War Arena zamyka serwery!

Cieszcie się casuale… to wszystko wasza i tylko wasza wina. 

Total War Arena była fajną i bardzo oryginalną MOBĄ (zmiksowaną z grą RTS), która była powiewem świeżego powietrza na rynku darmowych gier sieciowych. 

Niestety miała jedną „wadę”. Była trudna. Szczególnie dla osoby, która nie miała styczności z serią Total War i grami strategicznymi. Poziom „wejścia” był zbyt duży, dlatego większość ludzi odpadała po kilku godzinach lub kilku dniach. 

A sami wiecie, że bez graczy nie ma pieniędzy, a bez pieniędzy nie ma przyszłości. Dlatego Total War Arena zwija w lutym manatki. 

Przyszło mi z przykrością poinformować Was, że serwery Total War: ARENA zostaną zawieszone w lutym 2019 r. 

ARENA przebyła długą drogę, jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy postanowili nam w niej towarzyszyć. W trakcie prac nad ARENĄ nauczyliśmy się naprawdę wiele, niezwykle zżyliśmy się z naszą społecznością i zaangażowaliśmy ją w proces powstawania gry. Praca przy tym projekcie z Wami była absolutnym zaszczytem, ale niestety wyniki otwartych beta testów ARENY nie spełniły wszystkich naszych oczekiwań. 

Gracze, którzy wydali pieniądze w sklepie Total War Arena, otrzymają równowartość tej kwoty do wykorzystania w World of Tanks, World of Warships lub World of Warplanes. 

 Szczegóły TUTAJ


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube