Ludzie odchodzą z Diablo Immortal. 129 serwerów wyleciało z gry

Dodany przez guru ponad rok temu
39 8928
Ludzie odchodzą z Diablo Immortal. 129 serwerów wyleciało z gry

O ile pierwsza fala Server Merge (z początku tego miesiąca) była bardzo skromna, to teraz Blizzard pojechał już z grubej rury.

Efekt? Z Diablo Immortal wyparowało, zniknęło wczoraj aż 129 serwerów. Praktycznie każdy region w grze (od Australii, Azję, Europę i Ameryki) został pozbawiony znacznej części światów.

Niestety, oberwało się również polskim serwerom. Pełną listę znajdziecie TUTAJ.

Czy jest to oznaka słabnącej kondycji Diablo MMORPG? Prawdopodobnie tak. Po wielkim hype z czerwca br. pozostały już tylko wspomnienia. Większość ludzi odeszła z rozgrywki, a zostały osoby, które zamierzają kontynuować przygodę i które nie boją się wszechobecnego Pay-To-Win.

Wczorajszy Server Merge był połączony z niewielką aktualizacją gry. I tak właśnie Diablo Immortal otrzymało kolejny sezon Przepustki Bojowej (Ancient Guardians – 40 poziomów nagród), nowe tymczasowe eventy PvE oraz aż 36 nowych legendarnych przedmiotów (mniej więcej po sześć na każdą z klas).

***

Być może graczy Diablo Immortal jest coraz mniej, ale jeśli chodzi o zarobki, to Blizzard nie ma na co narzekać. Ostatnie dane mówiły o 300 milionach dolarów – i to pochodzących tylko z wersji mobilnych gry. Razem z PC może to być jeszcze pokaźniejsza kwota…

 


39 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube