Ludzie zachwyceni nowym sezonem. Fortnite zmienił się o 180 stopni

Ff

Zacznijmy może od premierowego trailera, który wprowadzi was w klimat nowego Sezonu. 

Już? Obejrzeliście? No to już się pewnie domyślacie, że szykuje się ekstra zabawa, która wywróci Fortnite (Battle Royale) o 180 stopni. Tryb Kreatywny (PefriX pisał o nim obszerniej kilka godzin temu) czy Karnet Bojowy (koszt 950 V-Bucksów) z ponad setką nagród do odblokowania to tylko przystawki. 

Sezon 7 wprowadza do Fortnite nowe lokacje (Góra lodowa, Lodowe Lądowiska, Srogi Szczyt, Sielskie Sioło oraz kilka nienazwanych miejscówek) ze ślizgawkami oraz tyrolkami („wystarczy się zaczepić, aby szybko zjechać z jednego końca na drugi”). Sporo emocji wywołuje również Burzolot – samolot bojowy z wbudowanym karabinem maszynowym (przeznaczony dla pięciu osób), dzięki któremu zabawa w Fortnite przeniesie się wysoko w górę. 

Do Fortnite wchodzi też bardzo wyczekiwana nowości – Malowanie, czyli po prostu skórki kosmetyczne znane z wielu popularnych gier online („dzięki malowaniom wasze bronie, pojazdy i samoloty zyskają nowy wygląd”). 

Epic Games zmieniło również działanie Balonów („teraz można używać jednocześnie balonów, a także broni i przedmiotów”) oraz przeniosło sporo rzeczy do skarbca. Z gry zniknęły kamienie widmowe (koniec z duszkami), Forty Kieszonkowe, Czepiaki, Dubeltówki, Granaty Uderzeniowe oraz Schładzacze.  

Zaryzykuję stwierdzenie i powiem, że to chyba najlepszy, a na pewno najciekawszy sezon w Fortnite od początku istnienia gry. 

Gra już działa. Zagracie TUTAJ

Zobacz także

18 komentarzy