Maelstrom już niedługo pojawi się na steamowych wodach

Dodany przez PefriX około 6 lat temu
5 2773
Maelstrom już niedługo pojawi się na steamowych wodach

O Maelstrom pisałem Wam całkiem obszernie w tym miejscu. W skrócie jest to nietypowy battle royale od deweloperów odpowiedzialnych za League of Legends oraz Overwatch. Otrzymamy do wyboru jedną z trzech frakcji: orków, ludzi, krasnoludów. Po dokonaniu wyboru wypłyniemy na szerokie wody, aby zmierzyć się z innymi kapitanami statków.

Nie zabraknie oczywiście walki dystansowej, taranowania czy dokonywania abordaży. Łajby mają mieć swoje specjalizacje oraz zdolności, które będziemy mogli modyfikować i rozwijać. Nie zabraknie również elementów PvE, jak np. wielkich, morskich potworów. Niemniej rozgrywka przede wszystkim koncentrować się ma na PvP.

Kickstarterowa akcja projektu się udała, chociaż zbiórka nie miała na celu ufundowania gry – twórcy zorganizowali ją w celach marketingowych. Maelstrom wzbudza coraz większe zainteresowanie, a my już wiemy, kiedy pojawi się na Steamie – 11 kwietnia. Niestety, jako Early Access, ale do tego powinniśmy przywyknąć.

Twórcy podkreślają, że w Maelstrom nie zobaczymy żadnych lootboksów, czy dziwnych mikrotransakcji. Grę wystarczy kupić, aby móc cieszyć się w pełni jej zawartością. Większość przyszłych nowości pojawi się w formie darmowych aktualizacji, chociaż niektóre rzeczy zostaną opublikowane jako opcjonalne DLC.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube