Mała rewolucja w GW2 – pojeździcie na raptorze już od 10 poziomu!

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
6 2602
Mała rewolucja w GW2 – pojeździcie na raptorze już od 10 poziomu!

Wiele osób uważa, że Guild Wars 2 ma najlepszy system wierzchowców w gatunku MMO. I faktycznie, jeśli patrząc na rozbudowaną rolę mountów w tym tytule, to ciężko wskazać drugą taką produkcję. Problem jednak w tym, że cała ta atrakcja zamknięta jest za dodatkiem Path of Fire, a wszystkie stare lokacje gry nie były projektowane pod rozmaite wierzchowce. W efekcie ich pełen potencjał pojawia się właśnie w dwóch nowszych rozszerzeniach, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z mountów również na starych obszarach Tyrii.

Do tej pory, aby móc skorzystać z wierzchowca, trzeba było kupić dodatek, wbić poziom 80 oraz wykonać początkowe zadania fabularne Path of Fire. W ten sposób otrzymywaliśmy pierwszego raptora z którego potem mogły korzystać wszystkie nasze postacie. Teraz uległo to zmianie, dzięki aktualizacji New Player Experience:

  • Jeśli tylko posiadacie wspomniane rozszerzenie, raptora odblokujecie już na poziomie 10! Dzięki temu podróżowanie po Tyrii będzie o wiele przyjemniejsze już od początkowego etapu przygody. Masteries dla tego wierzchowca zdobędziecie na poziomie 80. Niemniej ArenaNet pokusiło się również o pewnego triala! 
  • Jeśli gracie na koncie Free-to-Play, czyli macie dostęp jedynie do podstawki Guild Wars 2, to również na poziomie 10 możecie pojeździć na raptorze. Co prawda jedynie przez dziesięć godzin, ale pozwoli Wam to poczuć, jakie to przyjemne i przydatne. Dlatego pewnie zdecydujecie się na zakup Path of Fire, aby na stałe odblokować wierzchowca.

Coś poza tym? Ruszył Festival of the Four Winds oraz udostępniono nowy wariant legendarnej, smoczej broni, tym razem bazującej na Kralkatorriku. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube