Mamy next-gena. Perfect New World - gra za 300 mln dolarów - pojawiła się na Steam

Dodany przez guru ponad rok temu
43 15257
Mamy next-gena. Perfect New World - gra za 300 mln dolarów - pojawiła się na Steam

Dwa lata temu pojawiła się zapowiedź Perfect New World, która miała wszystkie znamiona osławionego next-gena.

Przypomnieć?

"Action-oriented massive open-world MMORPG”, który będzie bezpośrednio związany ze starym, ale wciąż lubianym Perfect World (International).

Jest to produkt AAA stworzony na autorskim next-genowym silniku. Dlatego mamy otrzymać niesamowitą grafikę (dowód poniżej), ogromny świat, dynamiczną/zręcznościową walkę, super zaawansowany kreator postaci (Black Desert ma wymiękać) oraz charakterystyczne dla serii Perfect World elementy np. latanie.

Tak samo jak w przypadku World of Jade Dynasty, tutaj również gra ma wspierać wszystkie najnowocześniejsze technologie graficzne: od RTX po DLSS.

Co ciekawe, gra była tworzona wyłącznie z myślą o PC oraz konsolach nowej generacji. Mówiło się także, że budżet Perfect New World to 300 milionów dolarów, co czyniłoby PNW najdroższym MMORPG w historii.

No a teraz – ni z gruchy, ni z pietruchy – Perfect New World doczekał się strony na Steamie, co zwiastuje oficjalną anglojęzyczną wersję gry (tym bardziej że w obsługiwanych językach mamy tylko j.angielski).

https://store.steampowered.com/app/2359600/Perfect_New_World/

Perfect New World ma się cechować wielkim otwartym światem oraz super dynamiczną walką. Do wyboru dostaniemy trzy rasy (Elvens, Mythics, Humans) i jeszcze więcej klas postaci.

Niestety nic nie wiadomo o testach czy premierze. Trzeba czekać. 


43 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube