Maple Story czeka sporo nowości w najbliższych miesiącach

Dodany przez Sildu prawie 2 lata temu
5 2111
Maple Story czeka sporo nowości w najbliższych miesiącach

Nexon wypuścił ostatnio pierwszą część dużej aktualizacji do Maple Story, która przebudowała kompletnie wszystkie klasy explorerów. Druga część ma się pojawić dopiero 20 lipca i przyniesie jeszcze więcej nowości, w tym posiadanie własnego domku.

Teraz twórcy podzielili się szczegółowa mapa rozwoju, aby pokazać, co graczy Maple Story czeka w najbliższych miesiącach.

MapleStory Roadmap Q3 2022

Lipiec to jak wcześniej napisałem, wszyscy otrzymają własny domek. Poza tym do zdobycia będzie nowy zestaw przedmiotów, pojawi się nowy boss kalos, do tego wszystkiego kolejne eventy, jak i kontynuacja tych poprzednich.

W Sierpniu na dużo nowości raczej nie liczcie. Nexon planuje się skupić na przebudowaniu starych rzeczy takich jak Mu Long Dojo oraz dungeon Ellin Forest. W międzyczasie twórcy planują rzucić jakieś eventy, w końcu w MS ciągle są jakieś aktywne. Dodatkowo gracze otrzymają 5 legion rank.

Jak widzicie, Maple Story otrzymuje sporo nowości, dzięki temu bije rekordy popularności, od ostatniej aktualizacji liczba graczy wzrosła dwukrotnie! Więc to chyba bardzo dobry momenty, aby zacząć grać. Jeśli chcecie zacząć przygodę, to zapraszam tutaj.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube