Margonem – “najlepszy polski MMORPG” jest już prawie pełnoletni

Dodany przez guru 8 miesięcy temu
11 3849
Margonem – “najlepszy polski MMORPG” jest już prawie pełnoletni

My tu gadu-gadu, tymczasem Margonem – nazywający sam siebie “najlepszym polskim MMORPG” – świętuje właśnie swoje 17. Urodziny.

Aż trudno uwierzyć, ale Margonem istnieje na rynku nieprzerwanie od 2006 roku. I to z sukcesami, bo przez długi czas był to naprawdę mega popularny tytuł zrzeszający dziesiątki tysięcy aktywnych użytkowników dziennie (baa, doczekał się nawet anglojęzycznego wydania, które jednak nie odniosło sukcesu).

Ale nie wszystko było takie kolorowe. Margonem to prosty i przystępny tytuł, który wtedy – 17 lat temu – znalazł miejsce do serca polskich graczy. Inaczej byłoby teraz… Taka gierka… z taką grafiką bardzo szybko zakończyłaby swoje życie, ewentualnie zginęłaby w odmętach internetu.

Musimy także wspomnieć o ostatnich latach Margnema, które – delikatnie mówiąc – nie były usłane różami. Zamiast o sukcesach gry czy otwarciach nowych serwerów słyszy się raczej o wszelakich aferach: adminach nazywających graczy “patolami”, adminach chroniących nieuczciwych graczy czy ogromnej ilości botów psujących rozgrywkę.

Ale Margonem i tak życzymy Wszystkiego Najlepszego!

W tym miejscu znajdziecie szczegółowy opis rocznicowych eventów.

Ekipa Gamory przygotowała dedykowane wydarzenia, specjalnych NPC-ków (herosów przemierzający szlaki świata), loterie, konkursy, a nawet serie zadań fabularnych, które “zabiorą Was myślami w odległą przeszłość.

Zagracie TUTAJ (Margonem jest dostępny w przeglądarce).

PS W przygotowaniu jest nowy “ogólnodostępny” serwer, który wystartuje już 24 lutego!

 


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube