Metin2 dostaje dzisiaj wielki update. Nowa waluta, Party Finder, blokada gimbusów...

Metin2 perfect wallpaper

No, no, no, ukochany przez tysiące Polaków MMORPG rozpoczyna wakacje z grubej rury. Na serwery Metin2 International wchodzi dzisiaj wielki update (17.3), który wprowadza masę ciekawych, ale co najważniejsze potrzebnych rzeczy.

UPDATE: do polskiego Metina2 aktualizacja wejdzie w czwartek – 29 czerwca!

Co wprowadza? Między innymi nową walutę – Gaya, lochy grupowe, wyszukiwanie grupy (taki Party/Dungeon Finder), nowe wyposażenie… i nową funkcję blokady, która pozwala wyciszyć największych trolli (idiotów) z Metina2

Nowa waluta: system Gaya

Metin2 otrzymuje nową walutę w grze – Gaya! Zbierajcie Kamyki, poddajcie je obróbce, a otrzymacie w ten sposób drogocenne Gaya, które możecie wymieniać w Sklepie Gaya na różne przedmioty.

Lochy grupowe i wyszukiwanie grupy

Macie ochotę porozpruwać flaki smokowi, ale nie należycie do żadnej gildii i w dodatku wszyscy Wasi przyjaciele są właśnie offline. Co robić? To proste, możecie teraz szturmować Schronienie Meley również w grupie liczącej min. 4 graczy od poziomu 75 i zdobywać wspólnie sławę, honor i oczywiście bogactwo! Gdy potrzebujecie grupy skorzystajcie z funkcji "Wyszukiwanie grupy", aby dołączyć do graczy o podobnych parametrach.

Żegnajcie niesympatyczni gracze

To Wy decydujecie, z kim chcecie rozmawiać, a z kim nie! Wyciszcie niesympatycznych graczy za pomocą nowej funkcji blokady.

Nowe wyposażenie: hełmy dragona

Określone hełmy pz. 80 możecie teraz uszlachetnić na nakrycia głowy dragona. Potrzebny do tego materiał możecie znaleźć w Sklepie Gaya. W przypadku nieudanej próby użyte do tego hełmy nie zostaną zniszczone.

Zagrajcie w Metin2 International już dzisiaj (TUTAJ), albo w spokoju poczekajcie do czwartku, kiedy patch 17.3 zawita na polskie serwery. Oj będzie się działo, oj będzie... 

Zobacz także

27 komentarzy