Metin2 dostał dzisiaj specjalne serwery oraz... Battle Royale

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
4 11839
Metin2 dostał dzisiaj specjalne serwery oraz... Battle Royale

Zostawmy na chwilę problemy Metin2 i zajmijmy się tym, co przybyło do gry z dzisiejszą aktualizacją.


Po pierwsze, GameForge otworzyło nowe serwery – po jednym dla każdego z kluczowych klastrów. Polaków zapraszamy oczywiście na “Mintakę”.

  • Alnitak Region: Europa Zachodnia Kanałów: 6
  • Mintaka Region: Europa Wschodnia Kanałów: 6
  • Alnilam Region: Turcja Kanałów: 6

Serwery są tymczasowe, co oznacza, że po jakimś czasie (w tym przypadku to 10 tygodni) zakończą one swój żywot. GameForge pozwoli jednak przenieść postacie (oraz cały dobytek) na zwykłe światy, więc niczego nie stracicie.

Na serwerach obowiązuje 200% do expa i 100% do dropu. Ponadto nowi użytkownicy otrzymają 50% rabatu na Auto Łowy, pudełka premium oraz darmowe pakiety startowe ze sklepu!


Drugą nowością Metin2 jest… Metin2: Battle Royale. Nowy tryb PvP, który będzie działał na takich samych zasadach jak Fortnite, PUBG czy Apex Legends.

Aby wziąć udział w Battle Royale, potrzebujesz specjalnego biletu. Wpisz się na listę czekających, klikając na odpowiedni przycisk eventu. Gdy tylko zbierze się wystarczająca liczba uczestników, natychmiast rozpocznie się rozgrywka. W Battle Royale obowiązuje kilka wyjątkowych zasad, które zapewniają równe szanse dla graczy i zachowanie fair play podczas walki: wszyscy gracze biorący udział w rozgrywce automatycznie grają tą samą klasą i nie mogą używać żadnych umiejętności. Ponadto wszystkie przedmioty należące do graczy wchodzących do Strefy Walki zostają automatycznie na ten czas przechowywane. Oczywiście po zakończeniu walki gracze otrzymują swoje przedmioty z powrotem.

A ponieważ rozpoczynasz walkę bez wyposażenia, musisz jak najszybciej zdobyć nowe. Masz do dyspozycji różne sposoby: poszukaj na mapie skrzynek z zaopatrzeniem i wyposażeniem. Zawierają one wyposażenie lub inne przydatne przedmioty. Innym sposobem jest zabranie wyposażenia z ekwipunku pokonanych graczy. W Battle Royale możesz zregenerować swoje punkt życia, zabijając innych graczy. Bezpieczny obszar, do którego możesz się schronić, kurczy się z upływem czasu pod wpływem pola elektrycznego. Pamiętaj więc, że musisz udać się do następnej bezpiecznej strefy, by nie doznać obrażeń wskutek bariery. W ten sposób ciągła dynamiczna akcja jest zagwarantowana!

Zwycięzcą zostaje ostatni z ocalałych uczestników.

Zapraszamy TUTAJ.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube