Metin2 podbija Allegro. 45 tys. za najlepsze przedmioty z gry...

Itemki

Myśleliście, że 10-15 tys. złotych za high-lvlową postać w Tibii to dużo pieniędzy? To, co powiecie na astronomiczne kwoty, jakie osiągają aukcje dotyczące polskiego Metina2 (tego wydawanego przez GameForge). 

Pierwsze miejsce w dziale Gry MMO na Allegro, jeśli chodzi o wysokość „Kup Teraz”, osiągnął zestaw topowych przedmiotów z serwera Nergos. Za jakiś Runiczny Miecz+9, Polarny Pancerz+9, Tryton+9, Maskę Strachu+8 (itd.) trzeba wybulić… 45 tys. złotych!!!

Pojedynczy przypadek? Nie sądzę. 

Za 30 tys. złotych mamy podobną aukcję (przedmioty z Nergos), za 20 tys. złotych przedmioty z Samos, znajdziemy też kilkanaście innych ofert, w których cena waha się między 2-10 tys. złotych. 

Nic dziwnego, że Metin2 jest w Polsce taki popularny. Przy odrobinie samozaparcia można na nim naprawdę nieźle zarobić. Oczywiście, gdy znajdzie się jakiś maniak gotowy wydać kilka lub kilkanaście miesięcznych wypłat, aby wyposażyć swojego bohatera w najlepsze dostępne przedmioty. Uwierzcie, są tacy ludzie. Na początku tygodnia poszło "Kup Teraz" na aukcji za 12 tys. za itemki w M2. 

Pod względem ceny, Metin2 bije wszystkie inne gry MMO na Allegro. Tibię, World of Warcraft (wykokszone konto za „tylko” 6 tys. zł), League of Angels (6 tys. zł), World of Tanks (4 tys. zł), NosTale (3 tys. zł), League of Legends (2 tys. zł), Diablo 3 (2 tys. zł), Margonem (1,5 tys. zł).  

Zobacz także

23 komentarzy