Metin2 – specjalne serwery oraz… Battle Royale

Metek

GameForge właśnie znalazło sposób, aby odciągnąć graczy o od prywatnych serwerów Metina2. Już w następnym tygodniu (4 grudnia) “official” dostanie trzy nowe serwery…

  • Alnitak Region: Europa Zachodnia Kanałów: 6
  • Mintaka Region: Europa Wschodnia Kanałów: 6
  • Alnilam Region: Turcja Kanałów: 6

… które będą działać na specjalnych zasadach. Otrzymamy permanentny bonus do punktów doświadczenia (200%) oraz dropu (100%). Dodatkowo nowe konta mogą liczyć na 50% rabatu na Auto Łowy,pudełka premium oraz darmowe pakiety startowe ze sklepu.

Serwery będą działać przez 10 tygodni. Potem nasze “wyboostowane” postacie będziemy mogli przenieść na jeden z normalnych światów.

To nie koniec atrakcji. GameForge przygotowuje również specjalny tryb Battle Royale z nagrodami oraz systemem rankingowym.

Aby wziąć udział w Battle Royale, potrzebujesz specjalnego biletu. Wpisz się na listę czekających, klikając na odpowiedni przycisk eventu. Gdy tylko zbierze się wystarczająca liczba uczestników, natychmiast rozpocznie się rozgrywka.

W Battle Royale obowiązuje kilka wyjątkowych zasad, które zapewniają równe szanse dla graczy i zachowanie fair play podczas walki: wszyscy gracze biorący udział w rozgrywce automatycznie grają tą samą klasą i nie mogą używać żadnych umiejętności. Ponadto wszystkie przedmioty należące do graczy wchodzących do Strefy Walki zostają automatycznie na ten czas przechowywane. Oczywiście po zakończeniu walki gracze otrzymują swoje przedmioty z powrotem.

A ponieważ rozpoczynasz walkę bez wyposażenia, musisz jak najszybciej zdobyć nowe. Masz do dyspozycji różne sposoby: poszukaj na mapie skrzynek z zaopatrzeniem i wyposażeniem. Zawierają one wyposażenie lub inne przydatne przedmioty. Innym sposobem jest zabranie wyposażenia z ekwipunku pokonanych graczy.

W Battle Royale możesz zregenerować swoje punkt życia, zabijając innych graczy.

Bezpieczny obszar, do którego możesz się schronić, kurczy się z upływem czasu pod wpływem pola elektrycznego. Pamiętaj więc, że musisz udać się do następnej bezpiecznej strefy, by nie doznać obrażeń wskutek bariery. W ten sposób ciągła dynamiczna akcja jest zagwarantowana!

Zwycięzcą zostaje ostatni z ocalałych uczestników.

Szczegóły TUTAJ.

Zobacz także

12 komentarzy