Metin2 wrócił do korzeni. Otwarto nowe “klasyczne” serwery

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
11 31148
Metin2 wrócił do korzeni. Otwarto nowe “klasyczne” serwery

Stało się. GameForge otworzyło dzisiaj całkowicie nowy rodzaj serwerów Metin2, który najłatwiej porównać do… klasycznych progresywnych światów.

Zabawę zaczynamy od okrojonej zawartości, która krok po kroku – prawdopodobnie co kilka tygodni lub miesięcy - będzie odkrywać przed nami kolejne mapy i kolejne wyzwania.

GameForge chce po prostu wrócić do korzeni i na nowo rozbudzić w nas "pierwotną frajdę odkrywania świata Metin2". Bez tej wszechobecnej gorączki, która polega na jak najszybszym wbiciu maksymalnego poziomu doświadczenia. 

Na nowych serwerach nie wszystkie mapy są dostępne od samego początku, tylko są udostępniane z czasem krok po kroku.

Nasze wyzwania nie są zaprojektowane tylko pod solowych graczy, ponieważ na tych serwerach skorzystają przede wszystkim gildie. Grupy graczy i gildie, broniące swoich farm, mogą liczyć na szybkie postępy i hojne nagrody.

Na nowych serwerach nie liczy się szybkie wbijanie poziomów, lecz odkrywanie i pierwotna frajda z Metin2. Nowe serwery oferują Wam możliwość ponownej eksploracji i odkrywania świata Metin2. Podczas Waszych tułaczek przez trzy królestwa napotkacie ponownie prawdziwych graczy, którzy podobnie jak Wy na nowo odkrywają Metin2.

Wszystkich Polaków zapraszamy na serwer “Lyncirium” (Lyncarium). Dostępne są tylko dwa kanały.

Szczegółowe informacje o serwerze znajdziecie TUTAJ.


WAŻNE: "Gra na serwerze Lyncarium poprzez platformę Steam nie jest możliwa."


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube