Mgły Albionu powróciły i zapowiedź większej customizacji w Albion Online

Albion online

Deweloperzy poinformowali, że wydarzenie Mgły Albionu będzie aktywne przez tydzień w Albion Online. Dzięki niemu gracze mogą korzystać z 25% premii do dodatkowej Sławy za wszystkie aktywności (poza Tomiskami Zrozumienia oraz Punktami Wzmocnienia). Event dostępny jest do 19 czerwca, więc korzystajcie, póki można.

Poza tym, w ramach rekompensaty dla graczy dotkniętych niedawnymi problemami z grywalnością, twórcy będą rozsyłać pakiety z prezentami po serwisie serwerów 12 czerwca. Wszyscy gracze, którzy zalogowali się do gry w trakcie trwania problemów (17 maja o 00:00 UTC, 30 maja o 10:00 UTC), otrzymają 3 dni statusu Premium do odbioru, a postacie, które miały aktywne Premium otrzymają dodatkowe 7 dni. Ponadto, wszystkie postacie które miały aktywne Premium otrzymają zupełnie nowy przedmiot, Kauczukowe Buty, które pozwolą Wam raz jeszcze przeżyć chwałę lagowania i cofania się w miejscu!

Co dalej? Aktualizacja Percival jest na horyzoncie i dzięki niej Albion Online ma stać się jeszcze bardziej „rozbudowaną” produkcją. Otrzymamy nowości dotyczące customizacji naszej postaci oraz skórek dla mountów. Słowem, więcej uczesań, czy stylów zarostu oraz startowych portek, a to wszystko bez udawania się do golibrody. Standardowe egzemplarze dostępne będą za darmo, ale nowe kosztować mają złoto. Warto również dodać, że poprawiono same modele postaci. System skinów dla wierzchowców pozwoli zaś łączyć i dopasowywać zdobyte skórki do mountów.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

8 komentarzy