Miesiąc dumy rozpoczął się w grach Riot Games

Dodany przez PefriX prawie 2 lata temu
22 2125
Miesiąc dumy rozpoczął się w grach Riot Games

Riot Games podaje, że w 2022 roku już po raz siódmy okaże wsparcie dla członków i sympatyków społeczności LGBTQIA+ (lesbijki, geje, osoby biseksualne, trans, queer, interpłciowe, aseksualne i wszystkie inne). W tym roku deweloperzy kontynuują równościowe świętowanie, udostępniając nową, darmową zawartość we wszystkich swoich grach.

Jeśli chodzi o League of Legends to przygotowano  nowe ikony Równości! Możecie wybrać każdą z nich, poświęcając 1 niebieską esencję na pobranie. Używając tych równościowych ikon, będziecie mogli aktywować animacje Obrony Terytorialnej, które podkreślają zróżnicowanie społeczności LGTBQIA+! Animacje Obrony Terytorialnej będą aktywne do końca czerwca.  Pojawiły się również trzy nowe emotki, które możecie odblokować wykonując misje.

W Legends of Runeterra w tym roku karty mówią o Równości. Oznacza to nową koszulkę kart, emotkę i ikonę oraz nowego opiekuna. Koszt Równości? Od 15 czerwca możecie odebrać Zestaw Równości w sklepie za 0 monet.

W Teamfight Tactics pojawił się nowiutki wybuch Równości — obok całej gamy pozostałych wybuchów Równości, które można wybrać, aby pokazać, że dumnie wspieracie LGBTQIA+ i jesteście dumni z każdej wygranej rundy. Nowe wybuchy Równości wypadną w patchu 12.10 w nowej misji Wsparcie Taktyków. Wystarczy rozegrać 2 gry w TFT (w kolejce standardowej) lub raz zagrać w trybie Double Up.

Równość wkradnie się również na urządzenia mobilne, czyli trafi do Wild Rift. Dostępna jest nowa emotka, nowa ikona (Akwamarynowe Poro) i tymczasowa animacja śladu (Tęczowa Aleja). A jeśli przegapiliście obchody Równości w zeszłym roku —możecie odebrać 7 ikon Poro z wydarzenia Równość 2021, wypełniając pierwszą z dwóch misji Równości w Wild Rift.

Na koniec pozostał Valorant, który wprowadził zestaw Równość, zawierający  kolekcję ośmiu kart gracza i przywieszkę. Dzięki nim zaprezentujecie się innym w waszych barwach. Zestaw i przedmioty będą dostępne wyłącznie do 20 czerwca. Możecie ich natomiast używać przez cały rok, pokazując w grze, czym jest Równość. Zestaw możecie kupić za 0 VP lub każdy przedmiot osobno. Pamiętajcie, że nie są one automatycznie dodawane do waszych kolekcji.

Na pożegnanie pozostawiam Wam opowiadanie związane z Gravesem oraz Twisted Fatem.


22 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube