Mieszkańcy Olimpu zawitali do Fortnite, dzierżąc swe boskie moce!

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
1 1247
Mieszkańcy Olimpu zawitali do Fortnite, dzierżąc swe boskie moce!

W ostatnim newsie o Fortnite pisałem o starcie nowego sezonu. Był to błąd z mojej strony, chodziło o drugi sezon Festiwalu w Fortnite, a nie rozgrywki samej w sobie. Mogłem sprawdzić w trzech niezależnych źródłach, a nie dwóch, więc przepraszam za zamieszanie.

Teraz jednak mogę spokojnie napisać o nowym sezonie w Fortnite, który jest iście boski! Co prawda Epic Games ma pewne problemy z serwerami, ale same atrakcje wyglądają ciekawie. Na wyspie Battle Royale otwarto puszkę Pandory i na pole bitwy trafili mieszkańcy Olimpu. Jego porwane nieludzkim szałem legendy – w tym Hades i bóg piorunów Zeus – trzęsą całą Wyspą. A co gorsza – nawet tu mają do dyspozycji swoje moce i bronie. Wykorzystajcie przeciwko nim ich własne zdolności w Sezonie 2 Rozdziału 5: Wszechmocni i Śmiertelni!

W ramach nowego sezonu w Fortnite pojawiła się Góra Olimp, Wojownicze Włości, a także Zaświaty pilnowane przez Cerbera. Dostępne są również boskie moce Zeusa czy Hadesa oraz bronie wykute przez Hefajstosa. Znalazło się również miejsce dla Skrzydeł Ikara, które pozwolą Wam latać!

Wraz z Sezonem 2 Rozdziału 5 w grze pojawia się karnet bojowy Wszechmocnych i Śmiertelnych! Karnet bojowy pozwala odblokować nagrody przez zdobywanie PD w Fortnite: Battle Royale, na wyspach twórców, w LEGO Fortnite, Rocket Racing i Fortnite Festival. Wśród tych nagród znajdziecie stroje niektórych z powyższych legend, w tym Zeusa i Artemidy.

Wszystkie szczegóły na temat nowych atrakcji w Fortnite znajdziecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube