MMORPG Dragon Ball: Legend of Time and Space pojawił się na ChinaJoy!

Dodany przez PefriX prawie 5 lat temu
3 6183
MMORPG Dragon Ball: Legend of Time and Space pojawił się na ChinaJoy!

Wygląda na to, że projekt pełnoprawnego MMORPG w świecie Dragon Ball powstaje. W Sieci jest kilka tego typu produkcji, ale ich jakość (a w większości legalność) jest mocno wątpliwa. Nie dziwne zatem, że na wieść o tym, że w Chinach powstaje tego typu gra, sporo osób zakrzyknęło z radości. Zanim jednak włączycie tryb SSJ (lub God SSJ lub SSJ God SSJ lub cokolwiek innego), uprzedzam, że w zasadzie niewiele wiemy o samej grze.

Minęło 6 miesięcy od pierwszego newsa na portalu o Dragon Ball: Legend of Time and Space. Potwierdzono, że wspomniana produkcja to oficjalna gra, tworzona na licencji kupionej przez chińskie studio Giant Network. Również nazwa, czyli Dragon Ball: Legend of Time and Space, została potwierdzona. Poza tym wiemy, że w styczniu oraz maju tego roku, przeprowadzono dwie tury zamkniętych testów beta.

Opinie o nich nie są najlepsze – gracze doceniają szatę graficzną, narzekają na sztywne animacje oraz drewnianą walkę. Wskazuje się jednak, że całość ma ulec zmianie oraz poprawie. Jak wyjdzie w rzeczywistości? Przekonamy się… kiedyś, bowiem wciąż nie mamy żadnych ram czasowych, w których moglibyśmy spodziewać się premiery Dragon Ball: Legend of Time and Space. Nie wiadomo nawet, czy gra wyjdzie poza Azję.

Na tegorocznym ChinaJoy Dragon Ball: Legend of Time and Space pojawiło się, ale praktycznie żadne media o tym wydarzeniu nie pisały – tak przynajmniej podaje MMOCulture, specjalizujące się w tematyce MMO w Azji. Chińskie strony milczały, a jedynie jedna, tajwańska strona wspomniała o grze.

Co zatem ze szczątków informacji wiemy o Dragon Ball: Legend of Time and Space? Będą cztery grywalne rasy: Saiyan, Earthling, Majin oraz Namekian. Majin mają najwyższą odporność przeciwko obrażeniom i opisywani są jako „melee defense”. Mają również specjalne zdolności, związane z kontrolą (prawdopodobnie jakieś CC). Namekianie z kolei to dystansowi supporci, mający dostęp do umiejętności regeneracyjnych.

Jak widać Dragon Ball: Legend of Time and Space nie umarło. Gra miała swoje własne, udekorowane stanowisko na ChinaJoy 2019, więc projekt wciąż istnieje. Niemniej strona gry od maja nie została zaktualizowana.

Jest zatem liczyć na cokolwiek? Jak myślicie? Znając życie pewnie tak, ale za jakieś 5-7 lat…


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube