[Mobilne] Bitwa o Barona zwiastuje otwartą betę League of Legends Wild Rift

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
2 2666
[Mobilne] Bitwa o Barona zwiastuje otwartą betę League of Legends Wild Rift

Czy ktoś tutaj czeka na mobilną wersję League of Legends? Wild Rift zadebiutuje w ramach otwartej bety jeszcze w tym miesiącu (10 grudnia), dzięki czemu tytuł ten dostępny będzie za darmo również dla graczy Europy. Do tej pory tylko wybrane kraje mogły testować League of Legends Wild Rift, ale już niedługo każdy będzie miał dostęp do zabawy. Zdaję sobie sprawę, że dzięki VPN niektórzy z Was już sprawdzili tego mobilniaka, więc podzielcie się wrażeniami. Ja zaś przechodzę do Bitwy o Barona.

„Skrzykujemy graczy z całego świata na 11:00 CET 10 grudnia na największą w historii bitwę z Baronem. Gracze z całej planety zjednoczą się podczas transmisji na żywo na YouTube, aby zmierzyć się z ulubionym przez wszystkich prastarym, zrodzonym z Pustki, plującym kwasem, rzecznym potworem.”

Specjalne wydarzenie zaplanowane zostało na godzinę 11:00 już jutro, czyli 10 grudnia. Gdzie? Na YouTube! Całość przybierze formę transmisji w ramach której powalczymy na żywo z Baronem Nashorem. W bitwie może wziąć udział każdy, kto dołączy do transmisji. Aby wykonywać ataki, wystarczy pisać na czacie. Wpisujcie [1], [2], [3] i [4], aby rzucać PORAŻENIE i inne umiejętności. Baron będzie dynamicznie reagować na to, co robicie. Jest jednak pewien haczyk — nie zdołacie pokonać tego groźnego przeciwnika w pojedynkę.

Do ustalenia, które ataki zostaną przeprowadzane, wykorzystany zostanie system głosowania. Dlatego w celu pokonania Barona Nashora musicie współpracować z graczami z całego świata. Wykonywane będą te ataki, które dostaną najwięcej głosów.

To nie będzie tylko kwestia walenia w klawisze. Podobnie jak w prawdziwej bitwie, musicie wyczekać na odpowiedni moment do ataku. W różnych chwilach wzmocnione będą różne ataki. Takie ataki zadają dodatkowe obrażenia. Aby wykonywać te potężne ataki, gracze muszą zsynchronizować swoje wysiłki. Jedynym sposobem na zdobycie zwycięstwa jest działanie w grupie i wspólna walka przeciwko Baronowi.

Poza graczami z całego świata do walki dołączą niektórzy z legendarnych bohaterów Runeterry. Musisz współpracować ze wszystkimi, by przywołać ich na pole bitwy. W tym celu wpisujcie 5 na czacie. Wasz udział w historycznym starciu z Baronem nie zostanie zapomniany. Dzięki pokonaniu Barona Nashora wszyscy uczestnicy otwartej bety odblokują unikalną emotkę i ikonę w 2021 r.

Zainteresowanych zapraszam tutaj. Weźmiecie udział w zabawie?


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube