[Mobilne] Teemo jest już dostępny w League of Legends Wild Rift

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
1 2213

Aktualizacja: Coś Riot Games nie wyszło - yordle nie są jeszcze dostępne, wydarzenie również.

Pierwszy patch w 2021 roku do League of Legends Wild Rift wprowadził wiele ekscytujących zmian, wliczając w to band(l)ę nowych bohaterów! Następujący przedstawiciele Bandle City trafili do Rift: Corki, Kennen, Tristana, Lulu i, oczywiście, Teemo. Możecie śledzić ich przygody podczas najnowszego wydarzenia: Ekspedycji Yordlów. Dodano też kilka przydatnych funkcji, takich jak wyszukiwarka grup i nowy wskaźnik opóźnienia, a także wprowadzono szereg usprawnień do rozgrywki.

Poza tym przygotujcie się na rozpoczęcie pierwszego oficjalnego sezonu rankingowego Wild Rift i wspinanie się do kręgu Złota, by zdobyć nową nagrodę: Wspaniałego Tryndamere’a. Pierwszy oficjalny sezon rankingowy Wild Rift wystartował 8 stycznia 2021 roku. Co jednocześnie oznacza, że sezon zerowy wkrótce się skończy.

Gracze, którzy uczestniczyli w sezonie zerowym, otrzymają nagrody rankingowe po jego zakończeniu (ikonę uczestnictwa dla wszystkich i emblemat gracza dla tych, którzy dotarli co najmniej do kręgu Złota). Na początku pierwszego sezonu nastąpi reset rang.

Riot Games zapowiada również, że szykuje League of Legends Wild Rift do rozgrywek e-sportowych. Niedługo mobilna MOBA dostępna będzie w ramach otwartej bety w Stanach Zjednoczonych, a w Azji oraz Japonii zapowiedziane zostaną pierwsze turnieje. Deweloperzy podali, że w grze aktualnie jest 50 postaci i planują dodawać dwie nowe każdego miesiąca. Na horyzoncie jest również tryb ARAM!


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube