Mobilny Lineage 2 radzi sobie całkiem nieźle!

Maxresdefault

Lineage 2: Revolution to mobilny odpowiednik jednej z bardziej kultowych gier MMORPG, czyli (niespodzianka) Lineage 2. W piątek miało tam miejsce pierwsze podbijanie zamków, które dało całkiem ciekawe wyniki.

Gra miała 120 serwerów, a na każdym znajdowało się 8 zamków, co dało w sumie 960 fortyfikacji do podbicia. W zabawie wzięło udział 1868 klanów, przy czym klan „Land of Scream” wyróżnił się na tle konkurencji. Jego członkowie mogą poszczycić się najwyższym „bidem” za zamek, wynoszącym około 33 500 000 aden.

Czemu aż tyle? Całość bowiem wygląda tak, że klany licytują się o dany zamek. Ta ekipa, która wyłoży najwięcej gotówki, przejmuje kontrolę nad włościami i broni ich przed atakami konkurencji. Ci oczywiście mogą zdobyć fortecę, pokonując jej właścicieli. Wyobraźcie sobie teraz taką zabawę co tydzień.

Podczas wydarzenia, w pierwszych 30 minutach zanotowano 310 654 zgonów. Najszybciej przejętym zamkiem był „Cruze Swamp”, zdobyty w ciągu 48 sekund przez klan „Lucifer”. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać tego tytułu na naszym rynku. Czyżby stary, dobry L2 miał powrócić? Szkoda jedynie, że jako gra mobilna – tego typu gry mają przecież swoje wady…

(klik, by powiększyć)

10 komentarzy