Monster Hunter World: Iceborne nagrodzi graczy za pomaganie innym

Monster hunter world iceborne logo

Monster Hunter World: Iceborne zadebiutuje na konsolach już niedługo, bowiem 6 września. PC-towcy będą z kolei musieli poczekać do stycznia 2020 roku na pierwszy i ostatni dodatek to tej gry. Podobno warto będzie się w niego zaopatrzyć, ale nowi gracze mogą mieć problemy z nadgonieniem zawartości. Jeśli tak będzie, to weterani pewnie z przyjemnością Wam pomogą.

Aby móc korzystać z zawartości rozszerzenia Iceborne, trzeba będzie osiągnąć Hunter Rank 16. Część z Was pewnie powie, że to „godzinka roboty i po sprawie”, ale w rzeczywistości trzeba nieco spędzić czasu w Monster Hunter: World, aby tam dotrzeć. Capcom poinformowało, że planuje zaangażować weteranów w pomoc nowych/początkującym łowcom.

Hardcorowi gracze Monster Hunter: World w rozszerzeniu Iceborne będą mieli sporo atrakcji i kolejne Master Rank do wbicia. Osoby niezaznajomione z produkcją będą mogły korzystać ze wsparcia zaprawionych w bojach graczy. Ci z kolei będą nagradzani za udzieloną pomoc oraz wsparcie. W ten sposób będzie można korzystać z pomocy graczy, którzy podstawową fabułę gry mają już za sobą. Nowicjuszom będzie łatwiej, a weterani zostaną nagrodzeni, więc w zasadzie wszyscy na tym zyskują.

Capcom tłumaczy, że dzięki temu rozwiązaniu żaden gracz nie będzie miał uczucia, że przed nim długa droga, zanim będzie mógł korzystać z prawdziwej zawartości Monster Hunter: World. W ten sposób osiąganie konkretnej rangi przestanie być żmudnym obowiązkiem. Niestety, nie wiemy, jak to konkretnie będzie działało – o tym przekonać się mamy już niedługo.

Zobacz także

3 komentarzy