Monster Hunter: World na PC będzie miał coraz szybsze aktualizacje

E26f9842d382a4b2d2a00228b5b9737f

Blaszakowa wersja Monster Hunter: World wyszła siedem miesięcy po konsolowym wydaniu. Od tego czasu PC-towcy otrzymują aktualizacje oraz nowości z opóźnieniem, względem osób grających na PlayStation 4 czy Xbox One. Nie jest to w zasadzie żadne zaskoczenie, ale na dłuższą metę sytuacja ta wydaje się uciążliwa.

Zwłaszcza, gdy na horyzoncie pojawił się dodatek Iceborne, który na konsolach zadebiutuje we wrześniu. PC-towcy zaś będą czekali na zimę, bowiem wiemy tylko, że w tą porę roku rozszerzenie się pojawi, ale kiedy konkretnie? To tylko twórcy wiedzą.

Niemniej Capcom podobno zdaje sobie sprawę, że te opóźnienia na PC-tach są uciążliwe dla graczy. Deweloperzy deklarują, że widzą i słyszą narzekania swojej społeczności, dlatego obiecują, że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby aktualizacje pojawiały się szybciej. Podjęte zostaną odpowiednie działania, aby proces usprawnić, dzięki czemu blaszakowy Monster Hunter: World nie będzie tak w tyle, względem konsolowego.

Problem w tym, że poza obietnicą tutaj również nie otrzymaliśmy konkretów. Capcom nie jest bowiem gotowy jeszcze, aby ogłosić w jaki sposób chce przyśpieszyć PC-towe Monster Hunter: World oraz od kiedy zaczniemy dostawać nowości w tym samym czasie. Deweloperzy deklarują, że różnica zostanie zmniejszona, ale kiedy? Jak najszybciej, nic poza tym nie powiedziano więcej w tym temacie.

Zobacz także

10 komentarzy