Monster Hunter World to wybitna gra. Pierwsze recenzje to prawie same "9/10"

Mons

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Capcom stworzył wybitną grę. W internetach zaroiło się do recenzji Monster Hunter World i prawie wszystkie z nich są mega pozytywne. 

Niektóre serwisy, jak US Gamer czy Eurogamer, dały MWH maksymalną ocenę. Reszta portali również jest zachwycona grywalnością nowej części Monster Hunter. 

IGN dał 9,5/10, GameInformer i Gaming Nexus to samo, Destructoid, RPG Site i Metro niewiele mniej, trochę bardziej krytyczny jest Gamespot (8/10), jednak to wciąż wspaniała ocena, która wskazuje na świetną grę. 

Dzięki tak pozytywnym recenzjom, Monster Hunter World może się pochwalić na Metacritic średnią ocen wynoszącą... 91% (z 40 publikacji). Jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego, to taki procent powinien być utrzymany. Nie sądzę, aby recenzenci z innych krajów mieli inne zdanie niż Amerykanie, chociaż...

Premiera Monster Hunter World już jutro. Na początek zagrają ludzie z PlayStation 4 oraz XBOX One. Pecetowcy… jak to pecetowcy, będą musieli poczekać na swoją wersję do jesieni. Capcom nie chce wydać bubla, stąd opóźnienie na PC. 

Gra kosztuje ok. 200 zł. 

Zobacz także

18 komentarzy