Morderstwo w twierdzy Nathria nowym dodatkiem do Hearthstone

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
6 938
Morderstwo w twierdzy Nathria nowym dodatkiem do Hearthstone

Nie gram w Hearthstone, ale zawsze z radością obserwuję dwa elementy karcianki Blizzarda – nazwy kolejnych dodatków oraz ich trailery, bowiem nigdy nie zawodzą. Tym razem zaprezentowano Morderstwo w twierdzy Nathria, które zadebiutuje na całym świecie 2 sierpnia i przyniesie ze sobą 135 nowych kart. 

Sir Denatrius miał wielu wrogów. Tak się składa, że 10 z nich było na miejscu zdarzenia! Każda klasa otrzyma legendarnego stronnika, będącego jednocześnie głównym podejrzanym o morderstwo. Każdy z nich ma jakiś motyw, ale to wy oraz niezastąpiony Murlok Holmes musicie wskazać winnego.

Nowym słowem kluczowym jest Nasycanie. Anima to energia życiowa nasycająca Krainę Cieni, którą czerpie się ze zbłąkanych dusz. Daje również moc tym, którzy ją wchłoną! Karty z Nasyceniem będące w ręce pozyskują animę z poległych przyjaznych stronników. Takie karty stają się potężniejsze, jeśli określona liczba stronników zginie. Nasyćcie karty, by odblokować ich pełen potencjał!

To jednak nie wszystko, bowiem pojawi się również nowy rodzaj kart – Lokacje. Twierdza Nathria nie przypomina niczego innego w historii Hearthstone. Przemierzajcie teren zamku dzięki nowym kartom Lokacji! Zagrywane są na polu bitwy za swój koszt początkowy, aby później wspomagać gracza darmowymi umiejętnościami, które może aktywować w każdej swojej turze. 

Każda aktywacja kosztuje 1 pkt. wytrzymałości i ma czas odnowienia wynoszący 1 turę. Każda klasa otrzymuje swoją własną kartę Lokacji w Twierdzy Nathria, która reprezentuje domniemane miejsce morderstwa i współgra z charakterem klasy.

Zalogujcie się do Hearthstone teraz, żeby poczuć przedsmak twierdzy Nathria dzięki darmowemu legendarnemu stronnikowi, Księciu Renatalowi! Ten wpływowy szlachcic pozwala rozpocząć grę z 40 pkt. zdrowia i stworzyć talię z 40 kart! Dodajcie go do swojej kolekcji i przekonajcie się, co możecie zdziałać z większym polem do popisu.

Dochodzenie w sprawie Morderstwa w twierdzy Nathria rozpocznie się 2 sierpnia.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube