Możecie już sprawdzać Waven, nową grę od twórców Dofus i Wakfu!

Dodany przez PefriX około rok temu
13 2995
Możecie już sprawdzać Waven, nową grę od twórców Dofus i Wakfu!

Ankama postanowiło skondensować swoje doświadczenia z Dofusa i Wakfu w formie „mobilnej gry” Waven, w którą bez problemu zagracie na PC. Tytuł ten wspiera cross-play, więc nie ma znaczenia, na czym będziecie się bawili. Liczy się, że jest to samo uniwersum World of Twelve, jest turowa walka, a także elementy MMO.

Waven dostępne jest w ramach Steam Next Fest, więc w demo gry zagracie sobie do 26 czerwca. Do tego czasu możecie sprawdzić pięć zróżnicowanych klas, a takie pozwiedzać nieco wysp. Całość ma raczej formę testów dla nowych graczy, bo weterani mieli już okazję ograć Waven. Ja przykładowo ograłem już ten tytuł i co mogę powiedzieć? Czekam na letnią premierę Early Accessu!

Może nie będzie to żaden next-gen, ale z pewnością coś przyjemnego dla fanów gier taktyczno-turowych. Zwłaszcza że Waven zaoferuje nie tylko PvE, ale również PvP, a do tego „obronę” własnej wyspy i kilka innych smaczków. Tytuł ten powinien umilić mi czas w oczekiwaniu na Dofusa na Unity. Zainteresowani? Jeśli tak, to zapraszam tutaj.


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube