Możecie się już zapisywać do zamkniętej bety PlanetSide Arena

Dodany przez PefriX ponad 5 lat temu
0 2168
Możecie się już zapisywać do zamkniętej bety PlanetSide Arena

Wczoraj pisałem Wam o przesunięciu Early Accessu PlanetSide Arena oraz starcie zamkniętych testów beta. Te rozpoczną się 30 stycznia i będą bezproblemowo dostępne dla wszystkich osób, które złożyły zamówienie pre-orderowe na omawiany tytuł.

Jeśli jednak chcielibyście ograć PlanetSide Arena, ale niekoniecznie cieszy Was wizja wydawania na tę produkcję pieniędzy, to jest dla Was nadzieja. Daybreak poinformowało, że chętni mogą udać się pod ten link, aby zarejestrować się do bety PlanetSide Arena.

Problem tkwi tylko w tym, że liczba darmowych miejsc jest ograniczona. Oznacza to, że nie wszyscy wezmą udział w zamkniętej becie. Deweloper uspokaja jednak, że zamknięta beta uruchomiona zostanie „ponownie” 1 lutego i wtedy wysłana zostanie druga fala kluczy. Jeśli zatem nie załapiecie się na pierwszą, to jeszcze nic straconego.

Z informacji wynika również, że podczas tych testów dane nam będzie sprawdzać tryb „solo” w ichniejszym battle royale’u. 30 stycznia wystartuje również forum PlanetSide Arena i będzie to główne medium do dalszej komunikacji.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube