Możecie wrócić na 5 dni za darmo do Final Fantasy XIV

43e7d126141d197e07c9fbebec536794f172f722 0

Square Enix ponownie ogłasza kampanię dedykowaną dla weteranów Final Fantasy XIV. Jeśli z jakiegoś powodu przestaliście grać w tego MMORPG-a, a tęsknicie za nim, to macie szansę na darmowe granie. Od wczoraj do 14 stycznia możecie logować się do gry bez potrzeby opłacania abonamentu. Jest jednak pewien haczyk.

Kampania dostępna jest przez cały miesiąc, ale po zalogowaniu się do Final Fantasy XIV oraz skorzystaniu z oferty, macie pięć dni darmowego grania. Timer ruszy zaraz po zalogowaniu, a czas będzie uciekał niezależnie od tego, czy będziecie w grze, czy nie. Warto zatem rozsądnie zaplanować swój powrót do Final Fantasy XIV, aby nie zmarnować tych pięciu dni.

Do tego oferta skierowana jest do zarejestrowanych kont, które nie były aktywne przez przynajmniej trzydzieści dni. Całość służy po to, aby zachęcić graczy do powrotu. Nowe osoby mogą skorzystać z darmowego triala, który oferuje nieograniczoną czasowo zabawę, ale jedynie do 35 poziomu. Więcej informacji o ofercie znajdziecie w tym miejscu.

To jednak nie koniec atrakcji. Square Enix poinformowało, że 18 grudnia w Final Fantasy XIV rozpocznie się Starlight Celebration, czyli specjalne wydarzenie w ramach którego do zdobycia będą kolejne przedmioty kosmetyczne.

Standardowo, jak to w okresie świątecznym w grach sieciowych bywa, COŚ POSZŁO NIE TAK i gracze muszą to naprawić. Dostaniemy zadanie do wykonania, dzięki czemu zgarniemy świąteczny wygląd dla naszego chocobo. Nie zabraknie również dwóch ozdób na ściany do Waszego lokum, pojawi się nowy orchestrion roll i kilka nagród z poprzedniego roku. Zabawa potrwa do 31 grudnia.

Zobacz także

5 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Moja obecna postać w MMORPG jest...

Wyniki

Obrazek dnia

Eeeeee

Kalendarz