MU Online to teraz MU Global. Nasza wersja połączyła się z wersją azjatycką

Dodany przez guru około 2 lata temu
3 5911
MU Online to teraz MU Global. Nasza wersja połączyła się z wersją azjatycką

Już nie będziecie narzekać na brak graczy w MU Online.

MU Online SEA (działająca dotychczas pod banderą Asiasoft) została dziś wcielona do naszego MU Online (od Webzenu). Tysiące, baa, dziesiątki tysięcy aktywnych graczy z Singapuru, Malezji, Tajlandii czy Indonezji mogą przenosić już swoje konta i kontynuować przygodę w nowym środowisku.

Jeśli grasz w MU Online od samego początku, jedyne zmiany polegają na tym, że pojawią się nowe serwery, które będą w stanie pomieścić naszych nowych członków rodziny.

Dla naszych nowych użytkowników MU SEA, począwszy od 22 marca, będzie można ubiegać się o transfer danych gry. Po zakończeniu transferu Twoje oryginalne dane z MU-SEA zostaną przeniesione na Twoje nowe konto Webzen, co pozwoli Ci grać od razu od miejsca, w którym się zatrzymałeś.

Z tej okazji Webzen przygotował także garść eventów, które dotyczą nie tylko “uciekinierów” z SEA, ale wszystkich istniejących graczy MU Online.

Chodzi między innymi o 30-procentowy boost do expa i 20-procentowy spadek punktów życia potworków, co pozwoli szybko i efektywnie zdobywać kolejne poziomy.

Zapraszamy TUTAJ.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube