Na jaki serwer idą polskie gildie New World? Sprawdzamy

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
9 47647
Na jaki serwer idą polskie gildie New World? Sprawdzamy

Taką wiadomość otrzymaliśmy dzisiaj rano…

Cześć, jest szansa na jakiegoś newsa o New World, w którym napisałbyś na jakie serwery polscy gracze/gildie idą? Wiem, że Karkar jest PL ale problem jest taki, że jak mało osób będzie tam grało to nie mogą go połączyć z innym bo to jedyny w grupie "Kappa".

… i postanowiliśmy spełnić prośbę naszego czytelnika.

Oto przegląd polskich gildii/kompanii New World oraz serwerów, na które się wybierają. Być może pomoże to wam podjąć decyzję, co do wyboru ewentualnego serwera.

“Polskim” serwerem w New World będzie Karkar i jest oczywistą oczywistością, że właśnie tam spotkamy najwięcej naszych rodaków. Nie znaczy to jednak, że wszystkie nasze kompanie zdecydują się właśnie na ten świat.


Zacznijmy może od ogłoszeń z naszego forum, gdzie przez ostatnie tygodnie lub miesiące reklamowało się mnóstwo gildii. 

A teraz tabelka z Discorda New World Polska (zaktualizowana dziś w południe):

Jak sami widzicie, większość kompanii PL rozdzieli się pomiędzy Karkar, Fae, Ekera lub  Abaton. Jeśli jednak chodzi o wybór frakcji, to tutaj rządzi Syndykat oraz Maruderzy. Przymierze jakoś nie cieszy się zainteresowaniem (może to uraz z WoW-a?).

Wciąż mamy też sporo gildii, która nie zdecydowała się na serwer lub nie poinformowała o tym publicznie. Ale jeśli widzimy takie nazwy jak “Wesoła Gromada” lub “Konsorcjum”, to raczej dotyczą one polskiego serwera Karkar.

Na wszelki wypadek włączamy także ankietę (po zagłosowaniu zobaczycie wyniki):


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube