Na Path of Exile 2 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać…

960x0

Pewnie sporo z Was czeka na Path of Exile 2, co? Nie mam dla Was dobrych wieści, jeśli chodzi o rychłe wydanie tejże aktualizacji-dodatku-kontynuacji. GGG informuje bowiem, że Path of Exile 2 powinniśmy otrzymać gdzieś w 2022 roku.

Nie powinna to być dla nikogo żadna niespodzianka. Pandemia na świecie odbiła się bowiem znacząco również na rynku gier, czego efektem są opóźnienia premier większości tytułów. Nie inaczej jest w przypadku GGG, które przyznaje, że COVID-19 również wpłynął na prace studia w Nowej Zelandii. Aktualizacje były opóźnione, a do tego deweloperzy mieli utrudnione zatrudnianie nowych pracowników z poza granic swojego kraju.

W efekcie GGG planuje dać z siebie wszystko w 2021 roku i zobaczyć, ile uda im się przygotować do Path of Exile 2. Z tego powodu nie dają żadnej, konkretnej premiery gry. Tytuł powinien pojawić się gdzieś w 2022 roku, ale trzeba brać poprawkę, że może to jeszcze ulec zmianie. Z dwojga złego lepiej chyba opóźniony debiut dopracowanej gry, niż przedwczesna premiera potworka mającego jakieś 2077 błędów.

Osoby czekające na Path of Exile 2 zapraszam do tekstu guru o nowościach w Path of Exile.

Zobacz także

8 komentarzy