„Najbrzydsza” postać w League of Legends otrzymała ogromny rework

Dodany przez PefriX prawie 7 lat temu
8 12082
„Najbrzydsza” postać w League of Legends otrzymała ogromny rework

Przerażająca! Dawno nie widziałem czegoś takiego w grze MOBA. Zacznijmy jednak od początku. Urgot wydany został 24 sierpnia 2010 roku i przez niemal siedem lat, Riot Games nic z nim nie robiło. Jasne, niemal jak każdy bohater otrzymał mniejsze poprawki, ale „baza” postaci pozostawała taka sama. Niemniej to już koniec, bowiem omawiany heros załapał się na lifting wizualny oraz pełen rework umiejętności!

Przed Wami odmieniony Urgot, Motor Agonii! Jak wskazuje jego opis, bohater ten specjalizuje się w zadawaniu bólu. Jego umiejętność pasywna, Wtórny ogień, wykorzystuje nowy wygląd postaci. W jaki sposób? Zaatakowanie w stronę, w którą skierowana jest jedna z nóg Urgota, powoduje, że wystrzeliwuje ona płomienie, zadając wrogom obrażenia! Następnie dana noga musi się odnowić. Kolejne trafienia w ciągu kilku kolejnych sekund zadają mniejsze obrażenia.

Prócz tego, jego „Q” wystrzeliwuje ładunek wybuchowy, zaś „W” zapewnia tarczę oraz sporą siłę ognia. Z kolej jego zdolność „E” sprawia, że Urgot szarżuje w wybranym kierunku. Jeżeli wpadnie na wrogiego bohatera, zatrzyma się, pochwyci go i przerzuci za siebie, zadając obrażenia oraz namierzając go.

Wisienką na torcie jest z kolei umiejętność „R”, czyli Strach ponad Śmierć. Urgot wystrzeliwuje hextechowe wiertło, które przebija pierwszego trafionego wrogiego bohatera, namierzając go, zadając obrażenia fizyczne i spowalniając.

Gdy cel jest przebity, a jego zdrowie spadnie poniżej określonego poziomu, Urgot może ponownie użyć Strachu ponad Śmierć, aby przygwoździć cel, powoli przyciągnąć go do siebie, i wreszcie — kiedy cel do niego dotrze — wykończyć go. Po ponownym użyciu umiejętności, Urgota ani jego ofiary nie można obrać za cel, a efekt może być przerwany wyłącznie przez zabicie Urgota.

Jeżeli Urgotowi uda się wykończyć cel, przerazi wszystkich pobliskich wrogów. Pełen opis zdolności znajdziecie tutaj. Nie mam pojęcia, czy odnowiony Urgot odnajdzie się w mecie League of Legends. Niemniej na mnie jego rework wywarł spore wrażenie!

Czy tylko mi jego wygląd/styl przypomina Bane’a z filmu „Mroczny Rycerz powstaje”?


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube