Najlepsi gracze Diablo 4… to najlepsi gracze Path of Exile

Dodany przez guru 12 miesięcy temu
50 7435
Najlepsi gracze Diablo 4… to najlepsi gracze Path of Exile

W Diablo 4 trwa wyścig o “World First 100 lvl”.

Gracze walczą nie tylko o przejście do historii, ale także nagrodę w postaci umieszczenia swojego pseudonimu na pomniku Lilith w siedzibie Blizzarda (będzie to dotyczyć pierwszych 1000 graczy w trybie Hardcore).

W rankingu Softcore prowadzi obecnie “Rob2628” (77 lvl Barbarzyńca) – to ten sam gracz, który przeszedł grę jeszcze przed jej wydaniem (pisaliśmy o nim TUTAJ).

Jednak najwięcej emocji wywołuje rywalizacja w trybie Hardcore. Tutaj liderem jest “Wudijo” z 72 lvl (gracz, który dwukrotnie wysolował World Bossa na Open Becie)…

… jednak za jego plecami znajduje się cała plejada gwiazd, weteranów, content-creatorów Path of Exile, którzy zjedli zęby na dziele Grinding Gear Games, a teraz postanowili spróbować swoich sił w Diablo 4. Mowa o “Benie”, “Alkaizerze”, “Nugiyenie”, “Zizaranie”, “Steelmage’u”, “Waggle” czy “Goratha”.

UPDATE: w TOP10 jest ich 7, ale w TOP30 Hardcore mamy aż 19 graczy Path of Exile!

I trudno się temu dziwić, bo Diablo 4 – w porównaniu do Path of Exile – nie jest aż tak trudnym i wymagającym tytułem hack’n’slash. Nie trzeba martwić się socketami, linkami, rezystami na 75%, farmieniem mapek, pancerzem, aurami, rezerwacją many czy mechanikami bossów/mobów.

Gracze PoE mają więc mocno ułatwione zadanie na tle innych osób.

***

Rywalizację o “World First 100 lvl” cały czas można oglądać w tym miejscu.

 


50 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube