Najlepsza gildia World of Warcraft streamuje nowy rajd. Trwa wyścig o "World First"

Uldir

Fragment sobotniego newsa

Method, czyli najlepsza gildia w grze, która w ostatnich latach wielokrotnie zdobywała „World First”, zamierza – po raz pierwszy w swojej historii - STREAMOWAĆ na żywo swoje zmagania w nowym rajdzie World of Warcraft. 

Gildia Method nie zamierza już niczego ukrywać. Będziemy obserwowali na żywo, ich zmagania z kolejnymi przeciwnikami. Koniec z sytuacją, że wideo z pokonywania bossa lub bossów otrzymamy 1-2 tygodnie po fakcie, żeby przypadkiem ktoś nie podpatrzył taktyki.

To się naprawdę dzieje. Przed dwoma godzinami rajd Uldir (na poziomie Mythic) został odblokowany dla Europejczyków, a my możemy już – zgodnie z obietnicą – oglądać najlepszą gildię World of Warcraft w akcji. Kompletnie na żywo! 

Na godzinę 13:15 gildia Method zabiła 3 z 8 głównych bossów (Taloc, Mother, Zek’voz) i zajmuje już 8. miejsce w światowym rankingu, chociaż do walki przystąpiła z kilkunastogodzinnym opóźnieniem względem amerykańskich klanów. 

Mało prawdopodobne, żeby zdobyli komplet już dzisiaj, ale dla tych graczy nie ma rzeczy niemożliwych. Członkowie Method wielokrotnie udowodnili, że są najlepszymi i najbardziej skillowymi graczami Azeroth. 

Tyle gadania - czas na transmisję. Poniżej publikujemy najchętniej oglądany obecnie stream z WoW-a (od jednego z liderów Method) z prawie 30 tys. widzów: 

Oglądaj użytkownika Sco na żywo na www.twitch.tv

Zobacz także

11 komentarzy