Najlepsza polska gildia w Elder Scrolls Online. Nasi rodacy zdobyli wszystko, co było do zdobycia

2021 02 03 144809 horz

Jaka jest najlepsza polska gildia w World of Warcraft? “Error Code”.

A jaka jest najlepsza polska gildia w Elder Scrolls Online? Odpowiedź: “Renegaci”.

“Renegaci” to pierwsza grupa z naszego kraju, która osiągnęła każdy z możliwych achievementów trialowych dostępnych w ESO (triale to odpowiedniki rajdów z innych MMORPG).

Łącznie z “Godslayerem” – achievementem uważanym przez społeczność Elder Scrolls Online za najtrudniejszy do zrobienia. Chodzi w nim o to, żeby w ciągu 30 minut ukończyć trial Sunspire na poziomie Veteran Hard Mode, nie ponosząc żadnych strat w zespole, czyli utrzymać tzw. Vitality na poziomie 36/36.

Pozostałe sukcesy “Renegatów”:

Veteran Maw of Lorkhaj – trial sam w sobie nie posiada achievementu trifectowego, dlatego grupa ukończyła trial na Hard Modzie oraz z  acheivementem Spotless Triumph na Veteranie. Wyzwanie po tytuł „Dro-m’Athra Destroyer” o tej samej nazwie większość członków zrobiła we własnym zakresie.

Veteran Cloudrest +3, achievement „Path to Alaxon” z tytułem Gryphon Heart.

Veteran Halls of Fabrication Hard Mode (przed nerfami), achievement „Like Clockwork“ z tytułem Tick-Tock Tormentor. Dodać można, że pierwszy run zakończył się w 11/12 osób z powodu disconnecta. Planujemy wrócić i poprawić score jeszcze przed Blackwoodem.

Veteran Asylum Sanctorium +2, achievement „Asylum Sanctorium Redeemer“ z tytułem Immortal Redeemer.

Veteran Kyne’s Aegis Hard Mode, achievement  „Kyne’s Deliverance” z tytułem Dawnbringer. Poprawienie score’a planowane w najbliższej przyszłości z mieszaną grupą stam/mag.

Pomijając trifecty trialowe większość osób należących do „Alfy” (głównej grupy uderzeniowej, która zajmuje się przede wszystkim trialami) posiada także szereg innych achievementów. Jednym z najtrudniejszych w contencie 4-osobowym jest wyzwanie „God of the Gauntlet” z tytułem the Unchained uzyskiwane na 4-osobowej arenie Veteran Blackrose Prison w Murkmire. Oczywistym są także trifecty ze wszystkich dostępnych aktualnie Veteran Hard Mode dungeonów.

Gildia “Renegaci” istnieje od 2017 roku, ale dopiero w 2019 roku postawiła sobie na cel wyczyszczenie najtrudniejszego contentu w grze. Udało się zebrać odpowiednią ekipę (z odpowiednio skillowymi graczami) i po miesiącach prób, wreszcie postawić na swoim.

Prowadząc grupę zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zgranie i wspólne dążenie do celu. Nie brakuje theorycraftingu, min-maxowania i optymalizacji.

Jeśli gracie w Elder Scrolls Online i niekoniecznie interesuje was casualowa zabawa, to może powinniście zgłosić się do takiej gildii. “Renegaci” mają otwartą rekrutację i cały czas poszukują utalentowanych osób.

“Renegatów” znajdziecie w Guild Finderze (opcja do poszukiwania klanów w ESO).

To nie jest reklama gildii. To po prostu jeden z dowodów na to, że Polacy – jeśli tylko chcą – mogą osiągać w grach MMORPG fantastyczne rezultaty, porównywalne z tym, czego dokonują ich koledzy z Azji czy USA.

Polak potrafi.

Zobacz także

23 komentarzy