Najlepsza polska gildia WoW-a pokonała Sludgefista. Jest już w TOP20 na świecie!

2020 12 29 144921

Mamy się z czego cieszyć. “Error Code”, czyli najlepsza polska gildia w World of Warcraft (grająca wspaniałym i jakże kulturalnym serwerze Burning Legion) właśnie pokonała ósmego z dziesiątki dostępnych bossów w rajdzie Castle Nathria.

Dzięki temu killowi “Error Code” awansowało do TOP20 świata, zrównując się wynikiem z takimi legendarnymi gildiami jak “Method”, “Aversion” czy “Exorsus”.

Widzicie, Polacy potrafią grać nie tylko w Metina2 czy Tibię!

(oto nagranie wczorajszego killa – UWAGA NA WULGARYZMY)

UPDATE: Ranking z Raider.io pokazuje, że polska gildia zajmuje nie 19, ale 25 miejsce (wszystko przez chińskie gildie, które nie są wliczane na wowprogress.com)!

Do pokonania został im już tylko Stone Legion Generals oraz Sire Denathrius, chociaż to właśnie Sludgefist – ten, z którym rozprawili się wczorajszej nocy– jest podobno uznawany za najbardziej wymagającego bossa z całego rajdu. Nawet “Complexity-Limit” oraz “Echo” mieli z nim większy kłopot niż z późniejszą dwójką. 

***

Abstrahując od sukcesu Polaków, zwróćcie również uwagę na to, jak skomplikowane są rajdy w World of Warcraft. Mnogość mechanik powoduje, że bez sprawnego lidera/prowadzącego większość prób zakończy się wipem.

Wystarczy jeden fałszywy krok i jesteśmy martwi, osłabiając tym samym całą drużynę.

Zobacz także

30 komentarzy