Najlepszy polski MMORPG szykuje mnóstwo nowości. Mapa drogowa Broken Ranks

Dodany przez guru 5 miesięcy temu
9 3322
Najlepszy polski MMORPG szykuje mnóstwo nowości. Mapa drogowa Broken Ranks

Studio Whitemoon przedstawiło właśnie nowy zaktualizowany roadmap, który pokazuje – czarno na białym – jakie nowości i jakie zmiany czekają Broken Ranks w najbliższej przyszłości.

Czyli aż do połowy 2023 roku.

Część obiecanych elementów została przesunięta w czasie, a inna część (np. balans postaci) – wręcz odwrotnie. Zyskała priorytetowe znaczenie i trafi na serwery najszybciej jak to tylko możliwe.

Śledziliśmy Wasze sugestie i byliśmy na bieżąco z toczonymi na kanałach dyskusjami, właściwie od samej premiery Broken Ranks. Wzięliśmy to pod uwagę, przeanalizowaliśmy wszystkie pilne tematy, które zostały do zrobienia w ostatnich kwartałach i ustaliliśmy nowe priorytety. Postanowiliśmy położyć główny nacisk na kwestie balansowe, które - jak wiadomo - są niezwykle ważne w każdej grze MMORPG, ponieważ rzutują na cały gameplay.

Cały czas możecie jednak liczyć na świeżą zawartości, w tym nowe zadania, nowe instancje, nowe sprzęty, a nawet nowe krainy (Q1 2023).

Broken Ranks doczeka się także wielojęzycznych serwerów, wojen gildii, systemu codziennych aktywności oraz mobilnej wersji.

Więcej TUTAJ.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube