Najtoksyczniejszy film tego roku? Powstaje dokument o polskiej społeczności League of Legends!

Dodany przez PefriX około 4 lata temu
11 4745
Najtoksyczniejszy film tego roku? Powstaje dokument o polskiej społeczności League of Legends!

League of Legends jest już z nami od ponad dziesięciu lat. Tytuł ten w tym czasie dorobił się ogromnej popularności na całym świecie, a nawet w Polsce znalazł swoją „niszę”. Nisza to za mało powiedziane, bo chyba nie będzie przesadą, gdy powiem, że to przez naszych rodaków jedna z chętniej wybieranych produkcji. Doszło nawet do tego, że Riot Games tworzy film o naszej społeczności!

Nie, to nie żart. Film dokumentalny „League of Legends: Więcej niż gra”, będzie pełnometrażową produkcją, która udostępniona zostanie za darmo 7 czerwca o godzinie 18:00. Spokojnie, daty nie musicie zapisywać, bowiem pewnie pojawi się dedykowany news premierze tego wideo.

W ramach filmu usłyszymy wypowiedzi wielu znanych osób z polskiej sceny League of Legends. Nie zabraknie oczywiście Marcina „Jankosa” Jankowskiego, czy Damiana „Nervariena” Ziaję, ale sporo miejsca poświęcono również innym zawodnikom, czy streamerom, a nawet cosplayerom. Poniżej znajdziecie zapowiedź pierwszego, pełnometrażowego filmu o polskiej społeczności League of Legends.

Ciekaw jestem, co z tego wyjdzie, a Wy? Pewnie otrzymamy w pełni profesjonalny materiał, ukazujący naszych kibiców podczas zmagań w katowickim Spodku, co lepsze zagrania naszych rodzimych graczy podczas ważnych meczów, czy inne, „typowe” rzeczy. Wątpię bowiem, czy Riot Games w ramach dokumentu pokusi się o próbę uchwycenia ducha polskiej społeczności League of Legends, którego tak dobrze znamy między innymi z… czatu gry :).


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube