Najwięcej osób chce reaktywacji WildStar...

Dodany przez guru około 4 lata temu
12 6723
Najwięcej osób chce reaktywacji WildStar...

Przez ostatnie lata pożegnaliśmy wiele fajnych gier MMORPG, które – w naszej opinii – nigdy nie powinny zostać zamknięte, bo oferowały ponadprzeciętną grywalność. 

Na przykład? 

  • FireFall
  • Marvel Heroes
  • WildStar
  • RaiderZ
  • Hellgate Global

Kogo z tej listy najbardziej wam żal i kogo przywrócilibyście do życia, gdybyście mieli taką moc? 

Wyniki nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Najwięcej osób tęskni za WildStarem – aż 45% ankietowanych chciałoby powrotu właśnie tego MMORPG. Kto wie, może kiedyś to się spełni. Przypominam, że grupa fanów wciąż pracuje nad emulatorem, który pozwoli znowu odwiedzić ten kolorowy świat. 

20% żałuje zamknięcia non-targetowego RaiderZ, który był naprawdę miło odskocznią od typowych point’n’clickowych tytułów. Niestety, najpierw GameForge, potem Perfect World Entertainment pozbyły się tej gry ze swojej oferty. Cała nadzieja w Masangsoft, które pracuje nad nową wersją. 

18% chciałoby reaktywacji nieodżałowanego FireFall, a 13% hack’n’slashowego Marvel Heroes, który w dzisiejszych czasach miałby naprawdę spore wzięcie. Niestety, Disney zdecydował inaczej i skończyło się jak się skończyło. 

Tylko 5% użytkowników marzy się wskrzeszenie Hellgate Global, czyli MMOG-owej wersji Hellgate Global. Ahh, co to był za tytuł. Grywalny, trudny i super klimatyczny.

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety. 


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube