Następny Warframe będzie mnichem, a Fortuna jest już dostępna na konsolach

Warframe baruuk reveal fan art 580x334

Tak, poniższa informacja dostępna jest już od trzech dni. Nie, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, że dowiadujecie się z portalu o Baruuku dopiero teraz.

Mowa oczywiście o nowym Warframe’ie, który wkrótce zostanie udostępniony graczom  w ramach kolejnej części aktualizacji Fortuna. Ta z kolei trafi do nas pod koniec tego roku, jest więc na co czekać. Deweloperzy informują również, że otrzymamy również szansę na wcześniejsze zbieranie komponentów na nową zbroję.

Wracając do Baruuka, przypominać ma mnicha, który nienawidzi przemocy, ale nie stroni od niej, gdy zostanie wyprowadzony z równowagi. Reprezentowane ma to być przez używany przez niego zasób Edge. Warframe ten przebijając się przez hordy wrogów, kumuluje w sobie Edge, gdy używa umiejętności. Gdy licznik dojdzie do limitu, wtedy Baruuk może aktywować swoje ulti, czyli Savage.

Zdolność ta pożera Edge, ale w zamian Baruuk bierze sprawy w swoje ręce i to dosłownie! Za pomocą różnych kombinacji ataków pięściami tłumaczy przeciwnikom, że nie warto go denerwować. Inne zdolności ładują jego zasób, ale również urozmaicają zabawę. Przykładowo umiejętność Elude sprawia, że ten Warframe szybko wiruje, dzięki czemu ignoruje pociski przed sobą (te teoretycznie przez niego przelatują).

Nasz mnich może również za pomocą Sedative uśpić wrogów dookoła niego, a Subdue z kolei pozbawia ich broni. Ważnym elementem Baruuka jest umiejętne wykorzystywanie Edge aby wzmacniać jego zdolności oraz wykorzystywać dodatkowe efekty jego „czarów”.

Warto również dodać, że aktualizacja Fortuna dostępna jest już w Warframe na konsolach. Mowa tutaj oczywiście o PlayStation 4 oraz Xbox One.

Oglądaj Devstream #120 od użytkownika Warframe na www.twitch.tv

Zobacz także

7 komentarzy