NCsoft ogłasza konkurs na strój w Aionie!

Aion 2pgw

NCsoft również postanawia ubarwić Aiona za pomocą projektów graczy. Deweloperzy zachęcają, aby wszyscy chętnie starali się „zachować swoją artystyczną spuściznę” w ich produkcji. Nie ma chyba lepszego sposobu niż zobaczenie osobiście zaprojektowanej zbroi w MMORPG-u, prawda?

Zgłaszać swoje dzieła można od teraz do 27 maja, czasu zatem jest niewiele. NCsoft podkreśla jednak, że pod uwagę będą brali przede wszystkim walory estetyczne, oryginalność oraz kreatywność projektów. Zdolności samego artysty nie będą tak istotne, jak możliwość wdrożenia stroju do świata Aiona. Dlatego z góry uprzedzają, że zbroje nijak nie pasujące do uniwersum nie przejdą.

Niestety, jest jedno, całkiem duże „ale”. Konkurs skierowany jest do graczy z Ameryki Północnej. Według regulaminu, Europejczycy nie mogą się zgłaszać. Główną nagrodą jest zobaczenie swojego projektu w formie grywalnego stroju w Aion. Prócz tego zwycięzca otrzyma 150 Luna oraz 5 costume skins ich pracy. Dodatkowo, pięciu wyróżnionych artystów załapie się na 50 Luna.

Teraz pozostaje liczyć na to, że i nasza, europejska wersja gry od Gameforge również otrzyma taki konkurs! Zainteresowanych odsyłam tutaj.

Zobacz także

1 komentarzy