NCsoft zapowiada „single-playerową” wersję Lineage 2! Gotowi na Lineage 2 Aden?

Dodany przez PefriX około rok temu
3 6635
NCsoft zapowiada „single-playerową” wersję Lineage 2! Gotowi na Lineage 2 Aden?

Znacie 4game/Innova? To europejski/rosyjski wydawca gier, który odpowiada za lokalną wersję Ragnarok Online oraz Lineage 2. Chwalą się, że mają prawa do dystrybuowania Lineage 2 w Europie, a do tego posiadają specjalną, własną wersję gry, Lineage 2 Essence. O Lineage 2 Essence pisaliśmy już kilkukrotnie – to zmodyfikowany Lineage 2, który nastawiony jest na samotną zabawę. Posiada nawet dwie unikalne klasy postaci oraz sporo zmian, których nie uświadczycie w standardowej wersji tego MMORPG-a.

NCsoft najwidoczniej pozazdrościł Innova pomysłu, bowiem zapowiedział Lineage 2 Aden. Lineage 2 Aden to tak właściwie Lineage 2 Essence – nie znalazłem różnic, a jeśli takowe będą to Was o nich poinformuję. Czego jednak  po Aden można się spodziewać?

Lineage 2 Aden zadebiutuje 11 sierpnia w ramach modelu Free-to-Play. Zabawa skoncentruje się na rozgrywce dla samotnego gracza. Z tego powodu NCsoft podkręcił wszystkie trzydzieści sześć klas postaci, aby były samowystarczalne. Zapowiedziano również sześć nowych dungeonów na premierę. Zapewniono również, że praktycznie każdy aspekt gry będzie w zasięgu ręki (myszki) samotnych wilków.

Lineage 2 Aden zaoferuje uproszczone levelowanie, aby dotarcie do maksymalnego poziomu było łatwiejsze. Otrzymamy również dwie dodatkowe klasy: Sylph Storm Blasters oraz Death Knight. Ta pierwsza będzie ładować duszki do pistoletu i podróżować na latającej desce. Ta druga z kolei bazowana będzie na tej samej klasie z pierwszego Lineage’a.

Ta wersja gry zaoferuje również system petów z różnymi umiejętnościami oraz możliwością ewoluowania. Towarzysze wesprą nas w walce, a my w zamian będziemy mogli dać im dedykowany ekwipunek.

Oczywiście, NCsoft zapewnił, że osoby spragnione jeszcze szybszego expienia, przedmiotów, dodatkowych rzeczy, czy po prostu boosta, mogą skorzystać z L2 Coin lub NCoin. Item Shop Lineage 2 Aden będzie bowiem obszerny i wypełniony po brzegi różnymi wzmocnieniami. Pierwszą walutę wymienimy za Adenę lub nabędziemy od innych graczy. Druga waluta to rzecz premium, nabywana jedynie za realne pieniądze.

Zainteresowanych Lineage 2 Aden zapraszam tutaj. Naprawdę nie wiem czym ta wersja będzie różniła się od Lineage 2 Essence…


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube