Neonowa sieć już jakiś czas bryluje w Apex Legends

Dodany przez PefriX 11 miesięcy temu
1 930
Neonowa sieć już jakiś czas bryluje w Apex Legends

News spóźniony, moja wina – przespałem go. Ale już nadrabiam, a więc… Przygotujcie się na oświecenie, legendy. Zanurkujcie głębiej w nikczemną intrygę, jaka rozwija się na Odludziach, przechodząc do wydarzenia kolekcjonerskiego „Neonowa sieć”. Złóżcie historię w całość dzięki najnowszemu trybowi i ostatniemu wydarzeniu kolekcjonerskiemu sezonu pomiędzy 25 lipca a 8 sierpnia 2023 roku.

Skorzystajcie z lokalizatora węzłów w nierankingowych rozgrywkach Battle Royale, aby wykryć i zlokalizować optymalne miejsce do połączenia, a następnie zhakować tropy rozsiane na mapie, by otrzymywać łupy i węzły obliczeniowe. Po ukończeniu rozgrywki zostaną przyznane Wam węzły obliczeniowe, które możecie wydać w nowym sklepie wydarzenia.

W miarę postępów w wydarzeniu wybierzcie, co i kiedy chcecie odblokować. Bonus? Po odblokowaniu wszystkich skórek wydarzenia możecie wykorzystać pozostałe węzły do zdobycia dodatkowych gwiazdek PB, aby kontynuować zdobywanie postępów sezonu. Wyzwania odświeżają się codziennie, a każdego dnia można zdobyć ograniczoną liczbę węzłów obliczeniowych.

Wszystkie 24 przedmioty będą dostępne bezpośrednio do kupienia za monety Apex lub metale rzemieślnicze i do znalezienia w pakietach Apex podczas trwania wydarzenia „Neonowa sieć”. Odblokujcie wszystkie przedmioty z wydarzenia „Neonowa sieć” przed jego zakończeniem, a automatycznie dostaniecie prestiżową skórkę Walkirii „Niezrównana myśliwa”.

A na koniec, w nowym sezonie Apex Legends otrzymamy zreworkowanego Revenanta.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube