Nerfy, zmiany, ulepszenia. Elder Scrolls Online dostał wielki update i nowe DLC!

Scale

Dwa ważne wydarzenia czekają dziś na graczy Elder Scrolls Online. Premiera nowego DLC „Scalebreaker” oraz wprowadzenie Update 23, który sporo namiesza w rozgrywce.

Zacznijmy jednak od „Scalebraker”, gdzie czekają na was dwa nowe dungeony (Moongrave Fane, Lair of Maarselok), osiem zestawów (setów), dodatkowy wątek fabularny oraz masa przedmiotów do zdobycia (od stylów, petów po wyposażenia do domków). 

„Scalebreaker” możecie kupić za Crown Points albo aktywować ESO Plus i dostać za darmo. 


O wiele ciekawszy jest naszym zdaniem Update 23 (darmowy i dostępny dla wszystkich graczy). Zenimax Studios wprowadza sporo „ulepszeń” do gry: multi-crafting,  zmiany w Undaunted Keys (od teraz klucze będą traktowane jako „Waluta”), zmiany w gildiach handlowych, zmiany w Battlegroundach i przede wszystkim ZMIANY w klasach i umiejętnościach.  

Bo to, co przeraża fanów ESO najbadziej to nerfy. Sporo postaci zostanie osłabionych (np. Sorcerer i templar), a niektóre umiejętności totalnie przebudowane. Zmieni się też meta w leczeniu. Healing Springs oraz Orby już nie będą działać tak samo (koniec spamowania). 

Megaserwery Elder Scrolls Online wróciły już do życia. Zalogujcie się i sprawdźcie, jak bardzo "ucierpiała" wasza postać. 


Podstawka ESO kosztuje 40-50 zł. 

Zobacz także

17 komentarzy