Neverwinter dostaje dziś nową rasę i jeden z największych dodatków!

Up

Sezon ogórkowy? Jaki sezon ogórkowy. Wakacje, połowa sierpnia, a Cryptic Studios wypuszcza jeden z największych dodatków/modułów w historii Neverwinter (Online). 

W pecetowej wersji gry debiutuje dzisiaj „Uprising”. 

Główną nowością tegoż dodatku jest nowa grywalna rasa – Githów. 

Wysokie, chude istoty humanoidalne. Mają żółtą skórę i spiczaste uszy, chętnie noszą ozdobne stroje i pancerze. Cechują ich wrodzone psioniczne umiejętności. 

Żyją w fortecach w sferze astralnej. Są istotami bardzo wojowniczymi, niemal każde spotkanie z przedstawicielami innych ras może zakończyć się walką. Istoty te zajmują się nie tylko walką – są wśród nich także czarodzieje i sprawni rzemieślnicy, nieustępujący umiejętnościami krasnoludom, choć wytwarzają głównie uzbrojenie.

Co poza tym? Nowa astralna lokacja, nowa mapa PvP oraz nowy 10-osobowy trial, w którym staniemy twarzą w twarz z potężnym Halasterem Blackcloak. 

Neverwinter przejdzie również spore wewnętrzne zmiany. Cryptic Studios odświeżyło Fashion System i przebudowało początkową część rozgrywki (lokacje + zadania). Wszystko po to, żeby zachęcić ludzi do dalszej eksploracji NW i regularnego logowania się na serwery. 

Zagracie TUTAJ

Zobacz także

16 komentarzy