Neverwinter po rewolucji. Combat Rework wszedł w życie!

2021 01 22 144059

Logując się dzisiaj, jutro, pojutrze… kiedyś tam do Neverwinter (Online) doświadczycie trochę odmienionej gry.

Szumnie zapowiadany Combat Rework właśnie stał się faktem. Aktualizacja została wgrana na serwery...

"Najbardziej oberwało się systemowi budowania/ubierania postaci i wszystkim, co jest z tym związane. Cała operacja jest podzielona na pięć głównych filarów: ulepszone skalowanie; łatwiejsze zrozumienie (“wielu graczy pyta innych graczy, co jest najlepsze dla ich postaci i do czego powinni dążyć”); dokładniejszy poziom przedmiotów (Item Level); łatwiejsze wyposażenie postaci oraz pozostawienie miejsca na tworzenie kreatywnych buildów.

Ogromne zmiany czekają także Ratings (statystyki ekwipunku), które będą oparte o łączną wartość Item Levelu (“If you have 40,000 Total Item Level and have a Defense Rating of 30,000, then you have 40% Defense from ratings.”)."

Wiem, trochę to skomplikowane (szczególnie z perspektywy nowego użytkownika), więc będzie najlepiej, jeśli obejrzycie poniższy wideo-poradnik. Cryptic Studios wyjaśnia w nim, co się zmieniło i jakie płyną z tego korzyści.

Trzeba przyznać, że Neverwinter bardzo się zmienił przez ostatnie lata. Hejtowana do granic możliwości gra stała się jedną z czołowych produkcji MMORPG Free-To-Play, która nadal otrzymuje duże aktualizacje. Przecież już w lutym dostaniemy pierwszą część ogromnego dodatku “Sharandar”.

Zagracie TUTAJ.

Zobacz także

26 komentarzy