New World: Aeternum doda pływanie, więcej wierzchowców oraz strefę PvP

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
20 3521
New World: Aeternum doda pływanie, więcej wierzchowców oraz strefę PvP

O próbie odnowienia New World już słyszeliście. Informacja o tym, że MMORPG od Amazon zawita na konsole, to nie jedyne ogłoszenie związane z tym tytułem. Warto zwrócić uwagę, że twórcy unikają przypisania gry do wspomnianego gatunku, sugerując bardziej action RPG z możliwością grania w co-opie oraz multiplayerową rozgrywką.

W połączeniu z ostatnim podziałem serwerów na shardy to faktycznie wygląda jak próba przeniesienia narracji z MMO na multi. Potwierdzono jednak, że gra nadal pozostanie MMORPG-iem, ale otrzyma więcej opcji grania solo. To nie jest jedyna zmiana, jaką przyniesie New World: Aeternum.

New World: Aeternum otrzymacie ZA DARMO NA PC, jeśli posiadacie New World ORAZ dodatek Rise of the Angry Earth. Jeśli macie jedynie podstawkę, to będziecie musieli nabyć rozszerzenie Rise of the Angry Earth, aby otrzymać pełny dostęp do aktualizacji New World: Aeternum. Nie posiadacie ani podstawki, ani dodatku? Kupicie New World: Aeternum (pakiet podstawki, dodatku, aktualizacji) na Steamie za 59,99 dolarów.

New World: Aeternum wprowadzi wiele nowych funkcji dla graczy na wszystkich platformach, w tym pierwszą w historii New World dużą strefę starć PvP (na zasadach Free-For-All), wymagający rajd dla 10 graczy (z trzema bossami), próby solowe w końcowej fazie gry, ulepszone doświadczenie levelowania, nowe archetypy postaci, odświeżony system dialogów i wiele więcej. W tym wiele więcej znajdziemy przykładowo pływanie czy nowe wierzchowce!

Jeśli chodzi o archetypy, będą to „pre-made builds”, jak Soldier, Destroyer, Ranger, Musketeer, Occultist, Mystic i Swordbearer. W ten sposób New World udaje system klasowy, co ma pozwolić graczowi łatwiej odnaleźć się w rozgrywce. Warto dodać, że New World: Aeternum nie zresetuje Waszych postępów, nie skasuje postaci i nie zmusi nikogo, do rozpoczęcia zabawy na nowo.

Gracze konsolowi, którzy złożą zamówienie przedpremierowe w sklepach PlayStation i Xbox, oraz wszyscy gracze PC, którzy zalogują się do New World do 14 października 2024 r., otrzymają wierzchowca wilka Azothowego Prześladowcę.

Gra pojawi się na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC 15 października 2024 roku.


20 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube